0

Як правильно розповісти партнерові про свої сексуальні фантазії, щоб не виглядати нерозумно


У деяких найсміливіших сексуальних фантазіях ми боїмося визнаватися навіть самі собі. А вже про те, щоб вимовити їх уголос і поділитися ними з партнером часом і зовсім не може бути мови.

Проте секс-експерти впевнені, що "дорослий" розмова з коханою не тільки допоможе розкрити вашу сексуальність, але і виведе відносини на принципово новий рівень

Відкритий розмова про секс практично завжди ставить нас у вразливу позицію, особливо якщо ми вважаємо свої сексуальні бажання ганебними або в якійсь мірі табу. Тому для багатьох жінок зняти з себе одяг і зайнятися сексом набагато простіше, ніж оголити душу і розповісти про своїх сексуальних фантазіях.

Одних турбує, що їх думки і бажання не буде в точності співпадати з сексуальними уподобаннями партнера, інші бояться осуду, але самим головним каменем спотикання на шляху до сексуальної відвертості є страх бути відкинутою. Тому багато жінки жертвують своїм сексуальним здоров'ям і зберігають свої фантазії глибоко всередині себе.

Однак, для підтримання гармонійних відносин, дуже важливо навчитися відкрито розмовляти про сексуальних фантазіях. Причому можливість висловитися повинна бути як у вас, так і у вашого партнера. Звичайно, це набагато простіше сказати, ніж зробити.

Кілька простих кроків допоможуть вам прийти до відвертої розмови на інтимну тему.

Сексуальні фантазії не роблять вас фріком

Самі по собі сексуальні фантазії не є чимось брудним або непристойний або ж індикатором ваших особистих якостей або відносин з партнером. Вони є як би самі по собі. Ось як пояснює цей феномен сертифікований секс-терапевт Кімберлі Атвуд: “Наш мозок є ерогенною зоною в організмі. Секс взагалі починається з голови і нашого ставлення до нього, що, звичайно ж, часто залучає фантазії. Навіть самі сміливі сексуальні фантазії зовсім не говорять про те, що з вами щось не так".

Насправді, зовсім не обов'язково, що сексуальні фантазії взагалі щось значать і несуть в собі приховану інформацію про ваших персональних якостях. Навіть якщо ви таємно бажаєте зайнятися любов'ю втрьох або сексом в наручниках, це не робить вас полиаморным гиперсексуалом або податливим фріком.

Для ваших таємних бажань немає ніяких обмежень, поки вони у вас в голові.

Цікаво, що сексологи ведуть статистику найпопулярніших сексуальних фантазій, за результатом якої більшість бажань крутиться навколо БДСМ та інтимної близькості з кращим другом або подругою свого партнера. Однак ці фантазії так і залишаються фантазіями, і в реальному житті люди не горять бажанням у що б то не стало втілювати їх у життя.

Image

Кому і навіщо?

Перш ніж поділитися з партнером своїми фантазіями, подумайте, з якою метою ви хочете це зробити. Для цього, постарайтеся подумати про своїх фантазіях як про свого роду мріях, які виникають у вашій голові з нізвідки і над якими у вас немає контролю.

Про деякі мрії приємно думати, але зовсім немає потреби втілити їх у життя. Наприклад, ви можете мріяти про те, як здорово було б розбити полуничний сад на Марсі, проте це не спонукає вас шукати шляхи втілення цього бажання.

Точно так само і думки про певних сексуальних сценаріїв не є керівництвом до дії. Можливо, ви мрієте про секс утрьох, проте від самої думки про те, що ваш партер побачить вас за заняттями любов'ю з іншим чоловіком або жінкою, у вас від страху підкошуються ноги. Тому, перш ніж поділитися своїми фантазіями з партнером, слід зайвий раз замислитися, якої мети ви в результаті хочете добитися. Може ви так близькі, що вам необхідно, щоб коханий чоловік дізнався про вас ще більше, проникнувши в самі потаємні куточки душі.

Можливо ви хочете внести різноманітність у вже приїлися прелюдію і посилити збудження спільним переглядом порно зі сценарієм, диктованих вашими фантазіями. Або ж ви насправді хочете розіграти з партером вашу фантазію? У цьому випадку, розповівши коханому про ваше бажання, можливо він сам проявить ініціативу і знайде спосіб його втілення у ваше інтимне життя.

Відкриваючи таким чином душу, ви не лише даєте партнерові дізнатися вас на більш глибинному рівні, але і сприяєте зміцненню ваших відносин, стаючи ближче один до одного.

Image

Без суєти

Добре, якщо ви готові розповісти своєму партнеру про те, що заводить вас найбільше. Однак, це питання дуже делікатне і вимагає особливого підходу. У розмові обов'язково підкресліть, що навіть якщо ви зацікавлені в тому, щоб спробувати щось нове, це зовсім не означає , що партнер вас не задовольняє і фантазія вимагає негайного втілення в життя. Йому не потрібно в ту ж секунду починати вживатися в роль бравого пожежного, який рятує вас від любовного вогню, або ж простого слюсаря, однією рукою чинящего кран, а інший - віртуозно доводить вас до оргазму.

Поцікавтеся, що ваш партнер відчуває, дізнавшись про ваших фантазіях і дайте йому час переварити почуте. Будьте готові до того, що він не заведеться з пів-обороту і не поспішить приймати новий сексуальний досвід; або ж з часом передумає втілювати свої фантазії в життя, навіть якщо спочатку ідея про новий еротичному досвіді здалася йому принадною і гідною виконання.

Якщо навіть трапиться так, що ваш коханий не прийде в захват від ваших фантазій, розмова може стати відмінним приводом, щоб розпитати партнера про його потаємні еротичних бажань. Можливо ваші фантазії співпадуть, і ви загоритесь спробувати щось нове, що раніше навіть не приходило вам в голову.

Живіть не тільки сексом. Звичайно, сімейне життя починається в спальні, але не обмежується нею. Якщо ви спочатку були зациклені на секс, то дуже скоро прийдете до сумних висновків про те, що все закінчилося. Переситившись тілом один одного, ви перестанете відчувати взаємний інтерес.

Деяких чоловіків і жінок збуджує інтелект, почуття гумору, здатність щось зробити своїми руками і т. п. Якщо ви цікаві один одному, то навіть спільна рибалка може перерости в оргазм.

Багато сімейні пари знаходять насолоду в спільній творчості, справі, відпочинок, включаючись у них усіма фібрами душі. А там і до сексу рукою подати, причому він зовсім несподівано для вас забарвиться в дивовижні тони, тому що ви отримаєте не тільки тілесні відчуття, але і проникніть глибоко один в одного. В душу, розум, мрії, фантазії...

Не лінуйтеся. Іноді начебто й втоми немає, а ворушитися лінь. Ляжеш перед «блакитним екраном», впираєшся поглядом у телевізійні пристрасті і перегораешь разом з ними, навіть сльозу пустиш, споглядаючи на чуже щастя. А свого і під носом лінь розгледіти.

Не йдіть на поводу у своїх слабкостей і ліні, вони роблять нежиттєздатними навіть найбільш талановитих і перспективних. Зупинка - це рух назад, болото, з якого не вибратися. Така людська стезя - весь час долати себе, свою лінь, свої вади, втома.

Щоб не перетворитися на колоду - великого Нехочуху, не здатного до шевелению, - женіть лінь геть. Вставайте з дивана, дійте, експериментуйте, знаходите нові і нові висоти для розвитку. І тоді з сексуальним бажанням теж буде повний порядок.

Стежте за своїм здоров'ям. Лікуйтеся, якщо захворіли, не допускайте тяжких недуг. А якщо не вдається, намагайтеся максимально нейтралізувати їх дію на перебіг нормального життя.

Поменше стоните, скаржтеся і не колекціонуйте свої нездужання, тому що вони мають схильність до розростання і переходу в хронічну стадії.

***

У кожного свої методи боротьби з нудьгою і сексуальної втомою. Найголовніше - не пускати процес на самоплив! Профілактика не завадить навіть тим, кому здається, що він далекий від втоми.

Теги: Сексуальні фантазії