0

БДСМ, Фетиш

Невероятный БДСМ - набор из 8 единиц! В набор входит:1. Плетка2. Наручники3. Оковы4. Кляп5. Ошейник6. Поводок7. Маска8. Веревка для бандажа..

999грн.

Невероятный БДСМ - набор из 8 единиц! В набор входит:1. Плетка2. Наручники3. Оковы4. Кляп5. Ошейник6. Поводок7. Маска8. Веревка для бандажа..

999грн.

Большой БДСМ набор из 11 единиц, розовый

Комплект необходимых аксессуаров для доминирования и подчинения, а также для фетиш игр. Содержит в себе необходимые аксессуары для отли..

1100грн.

БДСМ набор (наручники мeталлические, маска, кляп, плеть, щекоталка с пухом), красный

Комплект ярко-красного цвета состоит из 5 предметов: наручники, маска, кляп, плеть и щекоталка с пухом. Выполнены из материла ПВХ и текстиль..

750грн.

Наручники Metal Handcuff с меховой отделкой, красные

Металлические наручники, отороченные мягким искусственным мехом. Цвет: красный..

350грн.

Красива краватка для сексуальних ігор. Зроблений з шовковистою тканини з приємним блиском. З одного боку візерунчастим мереживом з декоратив..

769грн.

Чорна бандажна стрічка для любовних ігор, ідеальний інтим-аксесуар. Стрічка не липне до шкіри, не клеїться до волосся, м'яка та еластична, н..

266грн.

Батіг чорного кольору з високоякісних матеріалів. Аксесуар має міцну металеву ручку, довгі замшеві хвости та петельку у вигляді ланцюжка, за..

711грн.

Фіксатор - відмінне доповнення в любовній грі. Складається з наручників, які з'єднані між собою карабінами та стрічкою на кінці в якої спеці..

696грн.

Елегантні затискачі для сосків з підвісками у вигляді пензликів з пір'ям. Сила стиснення регулюється за допомогою спеціальних винятково. На ..

677грн.

Широкі класичні наручники для щиколоток. Зроблені з м'якої текстильної тканини чорного кольору. З'єднані між собою двома карабінами. Розмір ..

571грн.

Незвичайний кляп у вигляді кісточки червоного кольору. Виготовлений з м'якого силіконового матеріалу. Ремінець регулюється по довжині, викон..

387грн.

Кляп - Lederimitat Mundknebel, black

Кляп-розширювач для рота, виконаний у формі металевого кільця (діаметр - 4 см). Щільний ремінець виконаний в чорному кольорі зі штучної шкір..

490грн.

Кляп - XXdreamSToys Leder-Mund-Knebel

Кляп у вигляді чорного кульки з якісної м'якої шкіри. Комфортно розміщується в роті і кріпиться за допомогою регульованих ремінців з міцного..

789грн.

Кляп-павук Toyfa Theatre, метал, чорний