0

Вагинальные

Гель-лубрикант - THAT's, 100 мл

Гель-лубрикант дає можливість отримання кращого ефекту ковзання. Ідеальний для статевого акту у ванні і під душем, а також для масажу тіла. ..

411грн.

Лубрикант - AQUAglide (пробник), 1 шт.

Кришталево прозорий гель-лубрикант для тривалого зволоження з довготривалим ефектом ковзання. Не містить жиру, протизаплідних речовин. Підхо..

7грн.

Високоякісний, крістальнопрозрачний гель-лубрикант з ароматом вишні для тривалого зволоження. Підходить для чутливої шкіри, легко змивається..

294грн.

Високоякісний, крістальнопрозрачний гель-лубрикант з ароматом екзотичних фруктовдля тривалого зволоження. Підходить для чутливої шкіри, легк..

294грн.

Лубрикант - BIOglide Neutral Portion Packs, 3 мл

Інноваційна гель-змазка, що складається з натуральних компонентів. Лубрикант розроблений на водній основі, володіє збалансованим pH і підход..

8грн.

Лубрикант - Come In Gleit-Gel, 100 мл

Лубрикант для змащення статевих органів з довгим ефектом ковзання. Містить екстракт алое, тому його так само можна використовувати для догля..

165грн.

Лубрикант - Come In Gleit-Gel, 200 мл

Лубрикант призначений для всіх видів сексуального та еротичного масажу. До складу входить сік алое, який ідеально зволожує і доглядає за ста..

302грн.

Лубрикант - Come In Gleit-Oil Silicon, 75 мл

Універсальний лубрикант на силіконовій основі. Чудово підходить як для статевого акту, так і для еротичного масажу. Не використовуйте з силі..

164грн.

Лубрикант відмінно підходить як мастило для статевого акту із застосуванням різний інтим-іграшок, вібраторів, фалоімітаторів. Обсяг 100 мл...

326грн.

Лубрикант - Lubrix, 3 мл

Безбарвний лубрикант на водній основі без смаку і запаху з приємною консистенцією. Препарат РН-нейтральний, не містить синтетичних речовин, ..

12грн.

Lubrix - високоякісний гель-лубрикант для жінок на водно-гліцеринової основі. Створений за спеціально розробленої формули. Забезпечує тривал..

152грн.

Лубрикант - man's BEST, 40 мл

Гель-лубрикант вищої якості з на водно-силіконовій основі з тривалими мастильними властивостями, для чутливої шкіри. Універсальний. Принесе ..

127грн.

Лубрикант - SLICK'n'SLIDE, 20 мл

Лубрикант, який є найефективнішим і результативним засобом, що забезпечує оптимально тривалий ефект ковзання і догляд, активно захищає слизо..

134грн.

Мастильні матеріали Aquaglide є унікальними, базовими, водорозчинними. Можна використовувати з латексними презервативами. Аромат ванілі...

295грн.

Густой лубрикант на водной основе System JO H2O JELLY - MAXIMUM (120 мл)

Представляем Вам гель-лубрикант на водной основе System JO H2O JELLY - MAXIMUM - из коллекции интимных лубрикантов на водной основе, созданн..

569грн.

Густой лубрикант на водной основе System JO H2O JELLY - ORIGINAL (120 мл), без парабенов и гликоля

Представляем Вам гель-лубрикант на водной основе System JO H2O JELLY - ORIGINAL, (120 мл)- из коллекции интимных лубрикантов на водной основ..

569грн.

Лубрикант на водной основе MixGliss LUB NATURE (150 мл) с алантоином и экстрактом алоэ

Максимально универсальный любрикант, идеально подходящий для любых сексуальных игр и развлечений. Сделанный на основе натуральных ингридиент..

519грн.

Лубрикант на водной основе MixGliss ZEN THE BLANC (70 мл) Белый Чай

Смазка-любрикант на водной основе с нежным и гармоничным араматом зеленого чая. Состав: aqua, propylene glycol, glycerin, fragrance, hydroxy..

399грн.

Рекомендуем Вам купить лубрикант на водной основе pjur Aqua - лубрикант премиум класса для чистого наслаждения. Лубрикант увлажняет кожу, не..

799грн.

Показано с 1 по 24 из 205 (всего 9 страниц)