⛔ УВАГА 18+
Даний сайт містить матеріали для дорослих,
які неприйнятні для неповнолітніх та дітей.
Вам уже є 18 років?
0

Пеньюар Obsessive Lobellis chemise & thong, XL/2XL, чорний, мереживне оздоблення, стрінги в комплекті

  • Є в наявності
  • Виробник: Obsessive (Польща)
  • Модель: SX1022
  • Перегляди товару: 77
  • 1 886 грн.

Доставка по всій Україні, є самовивіз Харків


Ми в соц.мережах

Ненав’язлива спокуса — якщо це ваша стратегія на побаченні, рекомендуємо купити пеньюар Obsessive Lobellis chemise & thong. Обтисла модель довжиною до середини стегна нагадує мінісукню з невеликим розрізом збоку. Широкі волани в декольте допомагають привернути увагу до гарних грудей, а мереживний трикутник візуально робить виріз ще глибшим і звабливішим. Пеньюар доповнюють стрінги з низькою талією та боковинками-мотузочками.



На перший погляд, пеньюар Obsessive Lobellis chemise & thong настільки «пристойний», що в ньому можна навіть відкрити двері гостю. Основна частина цієї моделі виконана з гладенької непрозорої тканини із сатиновим блиском. З цього матеріалу зроблено поділ пеньюара та чашки ліфа. Грайливий додаток ансамблю — мереживні стрічки в зоні декольте та асиметричний декор подолу.



Особливості пеньюара Obsessive Lobellis chemise & thong:





  • обтислий фасон;




  • зручна довжина до середини стегна;




  • м’які чашки ліфа без кісточок — не тиснуть, не натирають, прикривають більшу частину грудей;




  • під грудьми — сріблястий кулон із логотипом бренду;




  • відкрита спина — зухвалий акцент;




  • регульовані тонкі бретелі;




  • зав’язки ззаду — дають змогу ідеально відкоригувати посадку на тілі;




  • гармонійне поєднання матеріалів: непрозора тканина з блиском та легке мереживо;




  • елегантний чорний колір;




  • усі матеріали м’які та приємні на дотик;




  • комплект доповнено трусиками-стрінгами;




  • металева фурнітура та прикраси із безпечного біжутерійного сплаву без нікелю в складі;




  • комплект розроблено та виготовлено в ЄС — це гарантія дотримання стандартів пошиття та безпечності матеріалів;




  • паковання — картонна коробка.





Пеньюар Obsessive Lobellis chemise & thong стане одним із секретів вашої привабливості. Чарівна сорочка підкреслить переваги фігури, а головне — легко зісковзне на підлогу — варто лише потягнути за зав’язки. Дозвольте собі маленьку витівку, яка приведе до величезного задоволення!



Рекомендації з догляду: ручне прання за температури не вище 30 °C з використанням м’яких засобів без хлору в складі. Не рекомендуються машинні прання та сушіння.



Склад: 85 % поліамід, 15 % еластан.



 



Розмір XL/2XL: груди 100–109 см, під грудьми 81–90 см, талія 84–93 см, стегна 106–116 см.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре